Pages

10 Haziran 2011 Cuma

Aşkın Adamıyım Ben!


Hayır! Bu yapabileceğim bir şey değil benim! Sırf seks uğruna, birkaç dakikalık zevk uğruna hiç hoşlanmadığım birisinin tenine dokunamam ben!

Sevişmenin sevmekten geldiğine inanırken bunu yapamam!

Herkesin cinsel dürtülerinin yoğun olduğu zamanlar olur elbette ama bu süreçte illa ki birisiyle birlikte olmanın şart olduğunu düşünmüyorum ben. Gecelik ilişki hiç mi yaşamadım? Yaşadım elbette ama birkaç tane ve bana uygun bir durum olmadığını biliyorum. Sevdiğimin tenine dokunmayı severim ben. Onunla bir bütün olmayı severim. Onun ruhunu, tenini, dudaklarını, dokunuşlarını, terini, sıcaklığını, nefesini hissetmesi severim ben!

Belki çok kaba olacak ama sevdiğim birisi hayatımda olana kadar da, erkeklerin tabiriyle, elim aşk yaşamaya razıyım ben!

Çok mu zordur bir erkeğin cinsel dürtülerini kontrol altına alabilmesi? Hiç sanmıyorum! 1.5 sene kimseye dokunmadığımı bilirim ben sevgilimden başka! Belki bu arada gecelik birileri hayatıma girebilir, asla giremez deyip de büyük konuşmak istemiyorum ama böyle bir şeyin gerçekleşmesi yerine hayatımda doğru, düzgün, beni sevecek, benim de onu sevdiğimi görebilecek, beni anlayabilecek, yanımda olabilecek ve aynı şekilde onu anlamama ve yanında olmama izin verecek birisi beklemeyi tercih ederim!

Evet, ben aşkın adamıyım. Beni yönetecekse cinsel dürtülerim değil, yüreğim yönetsin!

6 yorum:

 1. biraz seçim konuşması gibi olmuş ama takdir ettim :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim bi'adam :) Seçim konuşması gibi olmadığını düşünüyorum, sadece içimi döktüm ama bu aralar seçimler çok gündemde olduğu için öyle gelmiş olabilir sana :)

  YanıtlaSil
 3. yok seçim konuşması derken öyle bi kararlılık iddia var gibi gözüküyodu ondan.Kötü bişey demedim yani :)

  Evet hiç söyleme seçim meselesini.Az önce seçim yasağı başladı da iki gün rahat nefes alıcaz :)

  YanıtlaSil
 4. Kararlılık ve iddiadan öte yazımda da dediğim gibi; "1.5 sene kimseye dokunmadığımı bilirim ben sevgilimden başka!" :)

  YanıtlaSil
 5. çok iyi anlıyorum bu durumu bir yaşıtın olarak..zira aynısını yaşamakla meşgulüm..

  YanıtlaSil
 6. İnşallah en yakın zamanda aklımızı uzun süre, hatta bir ömür boyu başımızdan alacak birisi çıkar karşımıza :)

  YanıtlaSil

Söyle söyle, çekinme! :)